Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

AllTour SLR 2

2021

5 899 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Specyfikacja
RozmiaryM, L, XL
KolorCiemnoszary/Pomarańczowy
RamaAluminium ALUXX SLR
WidelecSR Suntour NCX D-LO 700C, skok 63mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Contact XC Rise, 31.8mm
Wspornik kierownicyGiant Connect
Wspornik siodłaGiant D-Fuse aluminiowy
SiodłoGiant Contact Comfort
PedałyN/A
ManetkiShimano Alivio M4000, 3x9
Przerzutka przedniaShimano Alivio FD-T4000
Przerzutka tylnaShimano Deore SRD-M591
HamulceShimano MT200
Dzwignie hamulcaShimano MT200
Kaseta / WolnobiegShimano CS-HG201-9 11-36T
ŁańcuchKMC X9, spinka Missing Link
Mechanizm korbowyShimano T3010 48-36-26t
Srodek suportuShimano BB-ES300
ObręczeGiant S-X2 Disc
Piasty[P] Shimano DH-3D32, dynamo [T] Giant by Formula GDC1022
SzprychySAPIM Leader 32/32
OponySchwalbe Marathon GT Tour 622x47mm
DodatkiNóżka
Oświetlenie[P] Busch&Müller LUMOTEC Avy Senso Plus [T] Busch&Müller custom
BagażnikGiant, system MIK
Błotniki/Osłona łańcuchaBłotniki SunnyWheel
Waga orientacyjnaW branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram
  MLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,755021,760023,6
Kąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)58022,860023,662024,4
Długość główki ramy (mm) (inch)1305,11455,71606,3
Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°71,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
Trail (mm) (inch)78,83,178,83,178,83,1
Baza kół (mm) (inch)107842,4109943,3111944,1
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)61124,162524,663925,2
Reach (mm) (inch)39315,540916,142516,7
Przekrok (mm) (inch)77130,481031,985033,5
Szerokość kierownicy (mm) (inch)59023,259023,259023,2
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,51104,31104,3
Długość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.