{{ productAwardLocalized.Quote }}

AnyTour CS 2 (GB)

4 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Bez względu na to z jakiego powodu jeździsz na rowerze, dojeżdżasz do pracy, traktujesz to jako przyjemność, czy organizujesz kilkudniowe wycieczki, nowy AnyTour pozwoli Ci w pełni wykorzystać każdą z tych okazji.

Nowy AnyTour to wszechstronny model, który równie dobrze poradzi sobie w mieście jak i na cichych wiejskich drogach, zapewniając wygodę i łatwość prowadzenia. Geometria jego lekkiej aluminiowej ramy ALUXX pozwala na zachowanie prostej pozycji na siodełku, tak abyś mógł „trzymać głowę wysoko”, zrelaksować się i pedałować, podziwiając widoki bez względu na to czy wybierzesz się na weekendową wyprawę, czy będziesz jeździł codziennie do pracy. Dodatkowo model ten został wyposażony w hamulce tarczowe, oraz zintegrowane oświetlenie i odblaskowe elementy graficzne zwiększające widoczność na drodze, szczególnie w gorszych warunkach świetlnych. Wysokiej klasy podzespoły sprawiają, że jest to rower dla osób szukających jakości.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Niebieski popielaty
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    Aluminium - ALUXX
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT City-Trekking, 31.8mm, alu.
  • Wspornik kierownicy
    SATORI, regulowany a-head, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT, amortyzowany
  • Siodło
    SELLE ROYAL Nuvola gel
  • Pedały
    VP-613
  • Manetki
    SHIMANO Nexus 8 Disc
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT200, tarcze 160/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates Carbon Drive™ CDN™ Urban SureFit™, 22T.
  • Łańcuch
    pasek napędowy Gates Carbon Drive™ CDN™
  • Mechanizm korbowy
    Gates Carbon Drive™ CDN™ Urban S150, 46T.
  • Srodek suportu
    THUN Zumba, kwadrat
  • Obręcze
    GIANT GX28, ETRTO 19-622
  • Piasty
    Shimano HB-TX505 Centerlock/ Shimano Nexus 8 SG-C6001-8D Centerlock
  • Szprychy
    Sapim Leader 32/32
  • Opony
    GIANT P-X3 Multi-Surface, 700x45, Reflex, wkładka antyprzebiciowa, 30 TPI
  • Dodatki
    Nóżka
  • Oświetlenie
    [P] Trelock I-Go Sport 350 USB [T] Spanninga Solo XBA ON/OFF/AUTO (baterie)
  • Zabezpieczenie
    AXA Solid XL Plus
  • Bagażnik
    Giant by MassLoad z systemem MIK, ekspandery
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    Błotniki SunnyWheel
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,461024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°
HBaza kół (mm) (inch)109843,2111443,9113044,5
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MPrzekrok (mm) (inch)78430,981832,285333,6
PDługość ramienia korby (mm) (inch)172,56,81756,91756,9

Technologie

Technologia Aluxx