{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 1 BD (GE) LDS

16 599 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Uniwersalny i praktyczny rower elektryczny, idealny do codziennych dojazdów i wycieczek. Ma wbudowane automatyczne wspomaganie pedałowania i komplet akcesoriów: podpórkę, lampki, błotniki i bagażniki.

Główne korzyści

Inteligentne wspomaganie

Silnik SyncDrive Core o momencie obrotowym 50 Nm oferuje tryb Smart Assist, który określa i automatycznie dostosowuje moc wyjściową.

Nawigacja

RideDash Evo z wbudowaną nawigacją pomaga rowerzystom odnaleźć drogę, a możliwość podłączenia smartfona zapobiega wyczerpaniu w nim baterii.

Zwiększona widoczność

Wbudowane lampki działają w każdych warunkach oświetleniowych, w dzień i w nocy, zwiększając widoczność na drodze.

Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Ergo 2
  • Panel sterujący
    RideDash Evo
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Metallic Navy
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, blokada, 63mm , 15AQ
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Contour GT, wew. prowadzenie kabli, 30° gięcia tylnego, 31.8mm
  • Chwyty
    Connect Ergo Max Sweep
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contour, zintegrowany wyświetlacz EVO, regulowany
  • Wspornik siodła
    Amortyzowany, mikro regulacja na dwie śruby, 30.9x270mm
  • Siodło
    Selle Royal Look-In gel
  • Pedały
    Aluminum, VP-183
  • Manetki
    Shimano Nexus 8speed Revoshift
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    -
  • Hamulce
    Shimano MT200, tarczowe hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates CDXtm 22T, stal nierdzewna
  • Łańcuch
    Gates CDXtm Carbon Drive 122T CenterTrack belt
  • Mechanizm korbowy
    Gates CDXtm CenterTrack 46T
  • Srodek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Piasty
    Shimano HB-MT400 100x15mm thru-axle Disc [P] Shimano Nexus 8 Disc [T]
  • Szprychy
    Sapim Race [P], Sapim Strong [T]
  • Opony
    Schwalbe Marathon E Plus 622x50, Smart DualGuard Addix E
  • Dodatki
    EnergyPak 6A Smart, Giant Direct Mount KSA18 Trekking
  • Oświetlenie
    Giant Numen iD LED, zintegrowane do jazdy dziennej Axa Blueline 30 automatic[P] LED Axa Blueline [T] LED
  • Zabezpieczenie
    Abus Pro Shield 5850 ART
  • Bagażnik
    Giant Rack-It MIK
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,5°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7
GTrail (mm) (inch)86,93,486,93,4
HBaza kół (mm) (inch)110843,6111744
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,3
LReach (mm) (inch)3801538615,2
MPrzekrok (mm) (inch)4071640015,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
RideControl EVO
EnergyPak
Syncdrive Core
RideControl Ergo 2