{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 2 LDS

14 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Poznaj wszystkie najnowsze technologie rowerów elektrycznych, w tym automatyczne wspomaganie pedałowania, nawigację i zintegrowany system oświetlenia. DailyTour E+ to nowy, przyjemny sposób na codzienną jazdę po drogach.

Ten wszechstronny rower elektryczny to idealne rozwiązanie do codziennej jazdy. Jest wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować: nóżkę, światła, błotniki i bagażnik - wszystko to starannie zaprojektowane, aby pomóc Ci spakować i przewozić niezbędne rzeczy. Dzięki silnikowi SyncDrive Core 50Nm masz również możliwość jazdy w trybie Smart Assist. Ta technologia określa potrzebne wsparcie i zmienia się automatycznie - dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na drodze i własnym doświadczeniom z jazdy. Wyświetlacz RideControl EVO jest płynnie zintegrowany z kierownicą. Wbudowane światła, które działają w dzień i w nocy, zwiększają bezpieczeństwo dzięki dodatkowej widoczności na drodze. Aby zapewnić jeszcze wygodniejszą jazdę, DailyTour E+ ma widelec amortyzowany Monoshock OD2, który pochłania nierówności i poprawia komfort jazdy.

Główne korzyści

Płynne wspomaganie

Silnik SyncDrive Core 50Nm z trybem Smart Assist określa potrzebny poziom wspomagania i automatycznie dostosowuje moc.

Nawigacja

Nawigacja jest dostępna za pośrednictwem wyświetlacza RideControl EVO, który jest płynnie zintegrowany z kierownicą.

Dodatkowa widoczność

Zintegrowane światła działają w każdych warunkach - w dzień i w nocy, aby zwiększyć widoczność Twoją na drodze.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 KM 40 miles
  • Dobre: 125 KM 77 miles
  • Idealne: 180 KM 111 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl Ergo 2
  • Panel sterujący
    Giant RideDash Evo
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart 500Wh
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, blokada, 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contour GT, zintegrowane okablowanie, gięcie do tyłu 30°, 31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contour, zintegrowany wyświetlacz EVO, regulowany
  • Wspornik siodła
    Amortyzowany, mikro regulacja na dwie śruby, 30,9x270mm
  • Siodło
    Selle Royal Look-In, żelowe
  • Pedały
    Platformowe VP-613
  • Manetki
    Shimano Nexus 7speed Revoshift
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    Shimano MT201 tarczowe hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT201 tarczowe hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Giant, aluminium, 38T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eX 2, Tubeless , 700c Aluminium
  • Piasty
    Shimano HB-MT400 100xoś przelotowa 15mm Disc [P] Shimano Nexus 7 Disc brake [T]
  • Szprychy
    Sapim Race [P], Sapim Strong [T]
  • Opony
    Schwalbe Marathon 622x50 wkładka antyprzebiciowa Green Guard
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 6A Smart, Nóżka Trekking KS18
  • Oświetlenie
    Axa Blueline 30 - przednia LED Axa Blueline- tylna LED
  • Zabezpieczenie
    -
  • Bagażnik
    Bagażnik z systemem mocowania akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Ten wszechstronny rower elektryczny to idealne rozwiązanie do codziennej jazdy. Jest wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować: nóżkę, światła, błotniki i bagażnik - wszystko to starannie zaprojektowane, aby pomóc Ci spakować i przewozić niezbędne rzeczy. Dzięki silnikowi SyncDrive Core 50Nm masz również możliwość jazdy w trybie Smart Assist. Ta technologia określa potrzebne wsparcie i zmienia się automatycznie - dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na drodze i własnym doświadczeniom z jazdy. Wyświetlacz RideControl EVO jest płynnie zintegrowany z kierownicą. Wbudowane światła, które działają w dzień i w nocy, zwiększają bezpieczeństwo dzięki dodatkowej widoczności na drodze. Aby zapewnić jeszcze wygodniejszą jazdę, DailyTour E+ ma widelec amortyzowany Monoshock OD2, który pochłania nierówności i poprawia komfort jazdy.

DailyTour E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 165 cm5’5”
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)40015,745017,750019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,5°72,5°72,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,458022,859523,461024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31706,71857,3
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)86,93,486,93,486,93,486,93,4
HBaza kół (mm) (inch)109843,2110843,6111744113344,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)634256342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)37014,63801538615,239615,6
MPrzekrok (mm) (inch)41516,34071640015,739515,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Hybrid Cycling Technology (HCT)
Syncdrive Core
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
RideControl Ergo 2
RideDash Evo
EnergyPak