NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

EnviLiv Advanced Pro Disc 2

20 199 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Pędź przez równiny, nie przejmując się czołowym wiatrem. Pędź na rowerze marzeń każdego sprintera, stworzonym specjalnie dla Ciebie, abyś wyprzedziła całą czołówkę i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Główne korzyści

Najlepszy aerodynamiczny rower szosowy

Przełomowy kształt rur i geometria, dzięki której aerodynamiczną pozycję ciała uzupełniają komfort i moc.

Kontrola przy każdej prędkości

Sztywność boczna widelca i hamulce tarczowe zapewniają taką kontrolę, że możesz spokojnie skoncentrować się na drodze.

Bezkompromisowa sztywność

Wydajność zapewnia ogromną prędkość nieodzowną dla najsilniejszych sprinterek, a przeniesienie mocy współgra z aerodynamiczną konstrukcją.

Najważniejsze informacje

EnviLiv Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia AeroSystem Shaping
OverDrive 2
PowerCore
Tubeless System

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43016,946518,350019,752020,554521,5
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)49719,65072052420,654021,355521,9
DDługość główki ramy (mm) (inch)973,81124,412751475,81676,6
EKąt główki ramy (degrees)70,5°71,0°72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)491,9491,9451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)69,52,766,32,663,52,5612,4612,4
HBaza kół (mm) (inch)9663897238,397438,398138,699139
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)49219,45082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)36514,437114,637814,938415,138815,3
MPrzekrok (mm) (inch)68827,172228,475729,877530,579931,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS, XS, S, M, L
  • Kolor
    Milky Way
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x142mm, disc, max. szerokość opony do 30mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), oś przelotowa 12x100mm, disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Liv Contact SLR Aero, 31.8mm
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Giant Vector, karbonowy
  • Siodło
    Liv Alcara SL CS
  • Pedały
    brak
  • Manetki
    Shimano 105, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano 105
  • Przerzutka tylna
    Shimano 105
  • Hamulce
    Shimano 105 hydrauliczne, tarcze Shimano [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano 105 hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano 105, 11-speed, 11x30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano 105, 36/52
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR-2 Disc WheelSystem [P]42mm, [T]65mm
  • Piasty
    Giant SLR-2 Disc WheelSystem
  • Szprychy
    Giant SLR-2 Disc WheelSystem
  • Opony
    Giant Gavia AC 1, 700x25c (26.5mm), zwijane, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), RideSense
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.