NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ 2 Pro

16 199 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Jazda po wyboistych drogach, ścieżkach czy singlach z mocą i kontrolą. Ten elektryczny hardtail na szlaki pomaga pokonywać wzniesienia i trudny teren w zupełnie nowy sposób.

Główne korzyści

Zintegrowana konstrukcja

Akumulator EnergyPak 625 Wh jest zintegrowany z rurą dolną. Kierownica RideControl ONE jest zgodna z wyświetlaczem EVO, a przyciski sterowania łączą się z aplikacją E-bike zapewniającą funkcje nawigacji oraz wyświetlanie danych zdrowotnych i treningowych.

Pełna kontrola

Silnik SyncDrive Pro zapewnia regulowany współczynnik wspomagania do 360%, który pozwala skonfigurować rower elektryczny według własnych preferencji.

Wyważone, pewne sterowanie

Lekka i wytrzymała rama aluminiowa wykorzystuje 29-calowe koła i widelec amortyzowany o skoku 130 mm dla płynnej kontroli w terenie.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 625 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 60 KM 37 miles
  • Dobre: 120 KM 74 miles
  • Idealne: 190 KM 118 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Pro, 80Nm, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Panel sterujący
    RideControl Dash, kolorowy LCD
  • Akumulator
    EnergyPak Smart 625Wh kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Gunmetal Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX, główka ramy OverDrive 1½ - 1⅛", oś przelotowa 148x12mm, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour XCR 34 Boost Air LOR, skok 130mm, rura sterowa 1½ - 1⅛", blokada
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8
  • Chwyty
    Giant Tactal Lock-On
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano Deore LinkGlide
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-speed, LinkGlide, Shadow+
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 180mm [F/R]
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore LinkGlide CS-M5130-10, 11-43T, 10-speed
  • Łańcuch
    Shimano, CN-LG500, 9/10/11speed for LinkGlide
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Wavetm 36T, kuta na zimno stal 4130 premium Praxis e-Cadet+ custom, ramiona kute na zimno
  • Srodek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant AM 29", Tubeless ready, 30mm wew. szerokości
  • Piasty
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [P] 110x15 [T] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Minion DHF 29X2.5" 60TPI zwijane, TLR EXO [P] Maxxis Aggressor 29X2.5" 60TPI zwijane TLR EXO [T]
  • Dodatki
    EnergyPak 4A Smart Compact
  • Oświetlenie
    -
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45517,950519,953521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)76,0°76,0°76,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)60023,662524,665025,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1154,51254,91355,3
EKąt główki ramy (degrees)66,0°66,0°66,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512
GTrail (mm) (inch)108,54,3108,54,3108,54,3
HBaza kół (mm) (inch)123148,5125849,5128550,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)62524,66352564425,4
LReach (mm) (inch)44417,546718,449019,3
MPrzekrok (mm) (inch)7623079431,381632,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4602,4702,8
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,7
QRozmiar kół 29"29"29"

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
System Giant Tubeless
Silnik SyncDrive Pro
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
EnergyPak
RideControl Dash
Technologia Aluxx