{{ productAwardLocalized.Quote }}

Kask Rev Liv Comp, On-Road

189 zł
Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
REV UP YOUR RIDE. Z POMOCĄ LIV REV COMP WPROWADŹ NIECO OŻYWIENIA DO SWOJEJ JAZDY I ODKRYJ POZIOM WYGODY ORAZ JAKOŚCI GODNY PROFESJONALISTÓW.
Model Liv Rev Comp jest odpowiedni dla wszystkich rowerzystek bez względu na ich stopień zawansowania. Dzięki wentylacji Direct Flow Cooling i odprowadzającemu wilgoć materiałowi TransTextura PLUS™ Twoja głowa nie przegrzeje się i pozostanie sucha, gdy będziesz pokonywała ostre wzniesienia czy proste odcinki. Nie obawiaj się szybkich zjazdów, gdyż dzięki idealnemu dopasowaniu gwarantowanemu przez system CINCH nic nie będzie Cię rozpraszało. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na atak podczas grupowego wyścigu, czy zostaniesz w terenie, aby podziwiać widoki, dzięki Liv Rev Comp będziesz miała zapewnione bezpieczeństwo i niezrównaną wygodę w doskonałym stylu.

Charakterystyka

  • 16 otworów zapewnia idealny przepływ powietrza i wentylację górnej części głowy
  • Okalająca głowę siatka dopasowująca LiteForm™ zwiększa wygodę i efektywność
  • System dopasowania Giant CINCH Pro™ gwarantuje prostą i wygodną regulację
  • Opatentowana antybakteryjna technologia TransTextura PLUS™ odprowadzająca wilgoć
  • System Direct Flow Cooling kieruje strumień powietrza do głębokich wewnętrznych kanałów, co poprawia wentylację zarówno przy dużych, jak i mniejszych prędkościach
  • Jednolita skorupa in-mold amortyzuje uderzenia, jest niezwykle wytrzymała i chroni przed wypadkami
  • Ochrona w przypadku uderzeń z małą i dużą prędkością dzięki udoskonalonej konstrukcji z pianki EPS o zoptymalizowanej gęstości oraz wzmocnionej skorupie in-mold z poliwęglanu

Specyfikacja

Dostępna również wersja z MIPS
Dostępne kolory: biały matowy, czarno-czerwony, granatowo-zielony
Dostępne rozmiary: S/M 49-57cm, M/L 53-61cm, XL 55-63cm
Waga: 280 gramów (S/M) 310 gramów (M/L)

Najważniejsze informacje

Powiedz potowi sayonara i przywitaj się ze słodkimi selfie, dzięki antybakteryjnej wyściółce kasku odprowadzającej wilgoć. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowa, aby dołączyć do swojej pierwszej jazdy grupowej, czy zapisałaś się na swój pierwszy wyścig, Liv Rev jest najlepszym partnerem treningowym - stylowym, wygodnym i bezpiecznym.

Liv Rev Comp Helmet with interactive tooltips

Technologie

MIPS
TransTextura