{{ productAwardLocalized.Quote }}

LaVie SLR 2

5 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
WEEKENDOWE WYCIECZKI CZY CAŁODZIENNY TREKKING? SAMA ZDECYDUJ. LAVIE POZWALA KAŻDEJ Z NAS ZAZNAĆ KOMFORTU I PRZYJEMNOŚCI PODCZAS KAŻDEJ WYCIECZKI.
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S,M,L
  • Kolor
    Dark Blue
  • Rama
    Aluminium ALUXX SLR
  • Widelec
    SR Suntour NCX D-LO 700C, skok 63mm
  • Kierownica
    Giant Contact XC Rise, 31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse aluminiowy
  • Siodło
    CONTACT COMFORT WOMEN
  • Manetki
    Shimano Alivio SL-M4000, 3x9
  • Przerzutka przednia
    Shimano Alivio FD-T4000
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore SRD-M591
  • Hamulce
    Shimano MT200
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG201-9 11-36T
  • Łańcuch
    KMC X9, spinka Missing Link
  • Mechanizm korbowy
    Shimano T3010 48-36-26t
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant S-X2 Disc
  • Piasty
    [P] Shimano DH-3D32, dynamo [T] Giant by Formula GDC1022
  • Szprychy
    SAPIM Leader
  • Opony
    Schwalbe Marathon GT Tour 622x47mm
  • Dodatki
    Nóżka
  • Oświetlenie
    [P] Busch&Müller LUMOTEC Avy Senso Plus [T] Busch&Müller custom
  • Bagażnik
    Giant, system MIK
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    Błotniki SunnyWheel
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,458523
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11455,7
EKąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7
GTrail (mm) (inch)78,83,178,83,1
HBaza kół (mm) (inch)106842108442,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4
KStack (mm) (inch)61124,162524,6
LReach (mm) (inch)38315,139415,5
MPrzekrok (mm) (inch)56522,254921,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)59023,259023,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C