Nowy Reign Advanced Pro doceniony przez media branżowe!

piątek, 23 czerwca 2023

Produkt

Po premierze Giant Reign Advanced Pro z kompozytową ramą, najważniejsze media branżowe opublikowały pochlebne recenzje tej nowej gamy rowerów enduro.

Nowa seria rowerów Reign oferuje modele z ramami kompozytowymi i aluminiowymi w różnych przedziałach cenowych. Wszystkie modele posiadają regulowaną geometrię i opcję użycia tylnego koła o średnicy 29 lub 27,5 cala. Flagowy model Reign Advanced Pro już teraz znacznie podniósł poziom osiągów zawodników Giant Factory Off-Road Team, pomagając im odnieść przełomowe zwycięstwa etapowe i triumfy w klasyfikacji generalnej w nowym cyklu zawodów UCI Enduro World Cup.

Redaktorzy branżowych magazynów rowerowych na całym świecie zwrócili na to uwagę, a większość recenzji wyraża bardzo pozytywne opinie na temat osiągów Reign Advanced Pro.

"Reign należy do jednych z najbardziej opanowanych i wyważonych rowerów enduro, które ostatnio miałem okazję testować" - stwierdził Matt Beer z pinkbike.com, który testował model Reign Advanced Pro z kompozytową ramą. "Nie ma jednego konkretnego miejsca, w którym Reign ma przewagę, ponieważ spisuje się tak dobrze na różnego rodzaju trasach, że czyni go to wręcz doskonałym rowerem enduro."

Flow Mountain Bike również przetestował model Reign Advanced Pro, oceniając go wysoko pod względem nowego systemu zawieszenia Maestro i regulowanej geometrii, nazywając go "niesamowicie spokojnym i opanowanym na nierównym terenie" oraz "znaczącym postępem w porównaniu do poprzednika".

"Niezależnie od tego, jak trudny staje się szlak, zawsze daje pewność i kontrolę sytaucji" - piszą redaktorzy Flow MTB. "W porównaniu do poprzedniej generacji Reigna, zwiększenie skoku jest zauważalne. W połączeniu ze sprawdzonym zawieszeniem Maestro, reakcja środkowej części skoku jest doskonała. Jest wystarczająco dużo skoku, aby pochłaniać trudne lądowania."

Redaktor Blake Nielsen z Revolution MTB był pod wrażeniem zarówno osiągów, jak i wyglądu nowego Reign. "To, co zauważyliśmy u Gianta, zwłaszcza w ostatnich latach, to skupienie się na najmniejszych detalach ich ramach węglowych. Są one jednymi z najwyższej jakości ram, jakie można kupić" - pisze. "Giant wybrał prostą, ale skuteczną metodę konwersji między rozmiarami tylnego koła, która może być wykonana w kilka minut."

W tym roku wprowadzono także nową funkcję - wewnętrzny schowek w dolnej rurze, który ułatwia przewożenie podstawowych akcesoriów, takich jak dętka, pompka czy multitool. Niels van Kampenhout podkreślił to w swojej recenzji dla nsmb.com, pisząc: "Dostęp jest możliwy poprzez klapkę z zatrzaskiem, a wewnątrz znajduje się neoprenowa osłona, która pomieści kilka przydatnych narzędzi".

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nowej gamy rowerów Reign, kliknij tutaj.
 
Poniżej znajdziesz linki do recenzji nowego Reigna.

Bike magazine (Niemcy)

Flow Mountain Bike (Australia)

NSMB (Kanada)

Pinkbike.com (Kanada)

Revolution MTB (Australia)

Udostępnij