{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced Disc 2

13 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Podczas ucieczki, w sprincie lub na zakręcie z pełną prędkością. Ta aerodynamiczna szosówka kompozytowa skutecznie przecina powietrze z pełną kontrolą.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Formowanie AeroSystem, stworzone na bazie analiz obliczeniowej mechaniki płynów (CFD, ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR/SL Aero zapewniają najlepsze właściwości aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Zintegrowane hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli przy zmiennej pogodzie. Osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie, a koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych procesów produkcyjnych, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w kategorii.

Najważniejsze informacje

Konstrukcja z użyciem technologii formowania AeroSystem z wykorzystaniem kompozytów klasy Advanced powoduje, że Propel Advanced Disc zapewnia niezawodne osiągi aerodynamiczne, a jednocześnie należy do najlżejszych w kategorii. Posiada zintegrowane koła systemowe, zaciski hamulców tarczowych Flat-Mount i osie przelotowe, zapewniające sztywność kół i niezawodne osiągi. Bardzo lekka, łatwo regulowana sztyca kompozytowa Vector jeszcze bardziej zmniejsza opory powietrza.

Propel Advanced Disc with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense
SZTYCA VECTOR

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HBaza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Grenadine / Reflective Metallic Navy
  • Rama
    Kompozyt Advanced, disc, max. szerokość opony 28mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive (1 1/8" x 1 1/4"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SL Aero
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Giant Vector, kompozytowy, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Approach
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano 105, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano 105
  • Przerzutka tylna
    Shimano 105
  • Hamulce
    Shimano 105 hydrauliczne, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano 105 hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano 105, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11EL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano 105, 36/52
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-A2 Disc
  • Piasty
    zestaw Giant P-A2 Disc
  • Szprychy
    zestaw Giant P-A2 Disc
  • Opony
    Giant Gavia AC 1, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    8,9 kg (rozmiar ML)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.