NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced Pro Disc 0

30 499 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Przecinająca powietrze kompozytowa szosówka, drobiazgowo optymalizowana tak, by zapewniała najlepsze w klasie szosowe osiągi aerodynamiczne w trakcie sprintów, pogoni i ataków.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Formowanie AeroSystem, stworzone na bazie analiz obliczeniowej mechaniki płynów (CFD, ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR/SL Aero zapewniają najlepsze właściwości aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Zintegrowane hamulce tarczowe zapewniają płynną i skuteczną moc, oraz modulację dla dodatkowej pewności w każdych warunkach. Standard Flat-Mount i osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie, a zintegrowane koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced powstaje z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i autorskich procesów produkcyjnych, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w kategorii.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Panther / Iris / Reflective Black
  • Rama
    Kompozyt Advanced, disc, max. szerokość opony 28mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SLR Aero
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Giant Vector, kompozytowy, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Fleet SL
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM Force eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Force eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Force eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne, tarcze SRAM CenterLine XR [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Force, 12-s, 10-28
  • Łańcuch
    SRAM Force D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Force D1 DUB, 35/48 pomiar mocy Giant Power Halo
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, [P]42mm, [T]65mm
  • Piasty
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem
  • Opony
    CADEX Race 25, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Garmin & Giant), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem, kabel ładowania Giant Power Halo
  • Waga orientacyjna
    7,9 kg (rozmiar ML)

Najważniejsze informacje

Ręcznie wykonana rama kompozytowa klasy Advanced oraz zintegrowane komponenty dla pełnej aerodynamiki sprawiają, że Propel Advanced Pro Disc jest całkowicie opływowy. Kierownicę i mostek cechuje wewnętrzne prowadzenie przewodów, a systemowe koła to obręcz tylna o wysokości 65 mm dla maksymalnej aerodynamiki i niższy, 42 mm przód dla dodatkowej kontroli. Nawet hamulce tarczowe są zintegrowane z ramą, która posiada zaciski Flat-Mount i osie przelotowe.

Propel Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,752020,554521,557522,659523,4
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)53521,155021,757022,458022,860523,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11455,71656,51857,32007,9
EKąt główki ramy (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)602,4572,2572,2572,2572,2
HBaza kół (mm) (inch)97038,297638,499739,3100739,6102140,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)52920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37814,938315,139815,740215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)76930,37873180731,882932,684333,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive 2
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense
Wektorowa sztyca podsiodłowa