NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced SL Disc 1 Special Olimpic Edition

Napisz do nas

Jaki jest mój rozmiar?

Produkty sprzedawane na stronie dostarczane są z magazynu Giant Polska. Czas oczekiwania na dostarczenie do sklepu GIANT STORE to 3-5 dni roboczych. Zapoznaj się z regulaminem sklepu online Giant Polska https://www.giant-bicycles.com/pl/regulamin-sklepu-online.

Udostępnij

Dający kluczową przewagę podczas ataków, sprintów i jazdy na sto procent – ten aerodynamiczny rower szosowy zapewnia niezrównaną wydajność i wyścigowe osiągi.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Formowanie AeroSystem, stworzone na bazie analiz obliczeniowej mechaniki płynów (CFD, ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR Aero zapewniają najlepsze właściwości aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Zintegrowane hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli w każdych warunkach i pogodzie. Osie przelotowe zwiększają sztywność i poprawiają sterowanie. Do tego koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced SL powstaje z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych firmy Giant, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w kategorii.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Carbon (Special Olimpic Edition)
  • Rama
    Kompozyt Advanced SL, zintegrowany wspornik siodła ISP, disc, max. szerokość opony 28mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced SL, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SLR Aero
  • Chwyty
    Stratus Lite 2.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Zintegrowany (ISP), kompozyt Advanced SL, -5/+15mm offset
  • Siodło
    Giant Fleet SLR
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM Force eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Force eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Force eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne, tarcze SRAM CenterLine XR [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Force, 12-s, 10-28
  • Łańcuch
    SRAM Force D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Force D1 DUB, 35/48 pomiar mocy Quarq Dzero
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, [P]42mm, [T]65mm
  • Piasty
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem
  • Opony
    CADEX Race 25, bezdętkowe, 700x25c (26.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Garmin & Giant), jarzmo ISP (50mm), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)68026,87102874029,177030,379031,182032,3
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HBaza kół (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MPrzekrok (mm) (inch)74429,376930,37873180731,882932,684333,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced SL
Technologia Aerosystem Shaping
OverDrive 2
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense
Zintegrowany wspornik podsiodłowy ISP