Podróżuj szybko i wygodnie w środowisku miejskim na tym nowoczesnym rowerze elektrycznym. Wyposażony jest on w kompaktowy, ale mocny silnik, który zapewnia płynne i natychmiastowe wspomaganie pedałowania, dzięki czemu z łatwością możesz pokonywać wzniesienia i przemierzać jeszcze dłuższe dystanse.

Główne korzyści

Urban mobility

The SyncDrive Pro motor delivers smooth and powerful acceleration, and the durable aluminum frame is fully equipped with a rack, fenders and kickstand.

Integrated battery

The new EnergyPak Smart Compact 500 battery delivers long-range power and is smoothly integrated into the frame for sleek design.

Extra range

Option to carry an EnergyPak Plus range extender, which provides 250Wh of additional power.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Wyposażony w silnik SyncDrive Pro zaprojektowany przez firmę Yamaha, nowy akumulator Giant EnergyPak Smart Compact 500 oraz lekką aluminiową ramę zapewniającą płynną jazdę, FastRoad E+ EX Pro sprawia, że każda podróż jest szybsza i przyjemniejsza. Jest wyposażony w kompaktowy silnik SyncDrive Pro, który zapewnia naturalną moc, która płynnie łączy się z siłą Twoich nóg, dzięki czemu możesz jeździć dalej i szybciej przy mniejszym wysiłku. Ma lekką aluminiową ramę ALUXX SL i zintegrowany bagażnik, błotniki, światła i nóżkę - czyli wszystko, czego potrzebujesz do codziennych przygód.

FastRoad E+ EX Pro with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology (HCT)
RideControl Ergo
RideDash Evo
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Pro