Jedź po nierównych drogach, ścieżkach lub singletrackach z mocą i kontrolą. Ten nowy terenowy rower elektryczny pomoże Ci pokonywać wzgórza i trudny teren w zupełnie nowy sposób.

Całkowicie nowy Fathom E+ Pro jest zbudowany na lekkiej aluminiowej ramie ALUXX SL z przyjazną dla szlaków geometrią. Ma nowy RideControl Ergo z prostymi, intuicyjnymi przyciskami sterowania na kierownicy. Nowością w tym roku jest akumulator EnergyPak Smart Compact 625. Zbudowany do jazdy w zróżnicowanym terenie, od łagodnych tras XC po bardziej wymagający teren techniczny, ten hardtail został specjalnie zaprojektowany z myślą o wyważonej i stabilnej jeździe dzięki 29-calowym kołom. Silnik SyncDrive Pro zapewnia 360-procentową regulację mocy i możesz ją dostosować dokładnie tak, jak chcesz. Rama jest wyposażona w widelec amortyzowany 130 mm, a aplikacja RideControl zapewnia dostęp do funkcji związanych ze zdrowiem, kondycją i nawigacją.

Główne korzyści

Kompatybilność

EnergyPak 625Wh zintegrowany z ramą, RideControl Ergo kompatybilny z wyświetlaczem RideDash EVO, który łączy się z aplikacją RideControl i zapewnia dostęp do funkcji fitness i nawigacyjnych.

Totalna kontrola

Silnik SyncDrive Pro zapewnia 360-procentową regulację mocy, dzięki czemu możesz dostosować swój rower elektryczny do jazdy dokładnie tak, jak chcesz.

Pewne prowadzenie

Lekka, wytrzymała rama aluminiowa jest specjalnie zaprojektowana pod 29-calowe koła i amortyzowany widelec o skoku 130 mm, w celu zapewnienia płynnego prowadzenia w terenie.

Udostępnij

Najważniejsze informacje

Całkowicie nowy Fathom E+ Pro pomaga podbijać wzgórza i wymagający teren w zupełnie nowy sposób. Nowością w tym roku jest akumulator EnergyPak Smart Compact 625. Ten hardtail został specjalnie zaprojektowany do wyważonej, stabilnej jazdy dzięki 29-calowym kołom. Silnik SyncDrive Pro zapewnia 360-procentową regulację mocy i możesz ją dostosować dokładnie tak, jak chcesz.

Fathom E+ Pro 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
EnergyPak
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Silnik SyncDrive Pro
System Giant Tubeless