{{ productAwardLocalized.Quote }}

Torba podsiodłowa H2Pro

349 zł - 369 zł
Kontakt

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Zaprojektowana specjalnie do bikepackingu, torba siodłowa H2Pro zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy - bez konieczności montowania tylnego bagażnika. Wykonana z lekkiego i wodoodpornego nylonu 210D z powłoką PTU, torba siodłowa H2Pro ma rolowane zamknięcie i zawór odpowietrzający, dzięki czemu pakowanie i rozpakowywanie jest łatwe i przyjemne. Dzięki dwóm mocowaniom i odblaskowym elementom zwiększającym widoczność podczas jazdy, torba siodłowa H2Pro jest idealnym wyborem do odkrywania nowych ścieżek.

Charakterystyka

Zawór odpowietrzający ułatwiający pakowanie

Rolowane zamknięcie umożliwiające dostosowanie torby do zawartości

Wyjmowana wewnętrzna torba chroniąca przed wilgocią

Mocowanie pozwalające na umieszczenie akcesoriów poza torbą

Lekkie mocowanie i odblaskowe elementy zwiększające widoczność

Specyfikacja

Materiał: Lekki nylon 210D z powłoką PTU
Kolor: Czarny
Wymiary: 35 x 15 x 2 cm (M), 44 x 20 x 20cm (L)
Pojemność: 10 L (M), 17 L (L)

Najważniejsze informacje

Torba podsiodłowa H2Pro jest wyposażona w dwa paski mocujące do tylnych świateł oraz linki do mocowania dodatkowego sprzętu.

H2Pro Saddle Bag with interactive tooltips